Podwójne ŝwięto grupy ŝpiewaczej BIAŁKI. 1-odbieramy nagrodę za ll miejsce na walentynkowym festiwalu piosenki miłosnej.2-W konkursie „Aktywna Kobieta w gminie Siedlce 2017” otrzymaliśmy wyròžnienie w kategorii-kobieta niebanalna.Impreza odbyła się w sali ŝwietlicy w Strzale 11marca.Jako gwiazda wieczoru wspaniały koncert dała ELENI. Koncert ELENI w Strzale zgromadził tak liczną publicznoŝć, że ludzie nie mieścili się w
Browsing tag: grupa śpiewacza
Wspólny występ grup śpiewaczych ( Alebabki, Chodów i Białki) na zakończenie Orszaku Trzech Króli w Białkach w dniu 06 stycznia 2018 roku to wynik warsztatów doskonalących umiejętności wokalne i muzyczne biorących w nim udział zespołów zorganizowany przez GOK Chodów w grudniu 2017 roku. Prowadzący opracowali z zespołami trzy kolędy. Byli to nasi opiekunowie muzyczni –
Chlewiska 9 i 10 grudnia 2017 r. Z inicjatywy GOK Chodów grupy śpiewacze z naszej gminy uczestniczyły w warsztatach doskonalących umiejętności wokalne (i nie tylko)amatorów – członków grup śpiewaczych. W zajęciach udział wzięły grupy śpiewacze: BIAŁKI, ALEBABKI z Pruszyna –Pieńk, zespół ludowy z Chodowa i zespół instrumentalny 50+ działający przy GOK Chodów. Były to dwa
Świeżo po występie ( to znaczy 25 listopada 2017 roku) w Białej wsi Kròlewskiej k/Radzynia Podlaskiego na „Jesiennym śpiewaniu” w gronie10 innych zespołów ziemi radzyńskiej. Impreza piękna, z klimatem, bez rywalizacji i klasyfikowania. Nasze „NOGI” zrobiły furorę. Niepowtarzalny nastrój, znakomici gospodarze. Pozdrawiamy ich i wszystkich uczestnikòw.
26 listopada 2016 Grupa Śpiewacza „Białki” wystąpiła w Białej Wsi Królewskiej k/Radzynia Podlaskiego. Dzięki p. Mirosławowi Piaskowi możemy posłuchać występu jeszcze raz
<a href=”https://nasze-bialki.pl/wp-content/uploads/2014/06/Untitled-Scanned-02.jpg”><img class=”aligncenter size-full wp-image-1972″ src=”https://nasze-bialki.pl/wp-content/uploads/2014/06/Untitled-Scanned-02.jpg” alt=”” width=”650″ height=”453″ /></a> <a href=”https://nasze-bialki.pl/wp-content/uploads/2014/06/Untitled-Scanned-05.jpg”><img class=”aligncenter size-full wp-image-1973″ src=”https://nasze-bialki.pl/wp-content/uploads/2014/06/Untitled-Scanned-05.jpg” alt=”” width=”650″ height=”431″ /></a>
Dnia 9 grudnia 2012 roku grupa śpiewacza „Białki” wyjechała na swój kolejny występ. Tym razem śpiewaliśmy dla członków siedleckiego Klubu Kolekcjonera działającego przy Muzeum Regionalnym w Siedlcach. W programie naszego popisu były pieśni związane z zaślubinami młodych par. Wykonaliśmy między innymi walc z filmu „Noce i dni”, pieśń weselną z musicalu „Skrzypek na dachu” oraz
24 lipca 2012 roku w wiejskiej świetlicy odbył się „Wieczór Złotych Par”. Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie takiego spotkania, gdyż doliczyliśmy się 15 małżeństw z 50-letnim i dłuższym stażem małżeńskim. Mimo, że kilka par dobiegało już 60 lat pożycia, nikt nie zainteresował się tym.W styczniu 2012 roku wszystkich zachęciliśmy do złożenia wniosków do USC o rozpoczęcie
Święto Trzech Króli w Białkach w dniu 6 stycznia 2012 roku miało wyjątkowy charakter… Dzięki inicjatywie lokalnych społeczników zorganizowano imprezę, której mogliby pozazdrościć mieszkańcy większych miejscowości. Barwny, świąteczny korowód, śpiewając najpiękniejsze polskie kolędy, przeszedł główną ulicą miejscowości od szkoły do wypełnionej po brzegi wiejskiej świetlicy. Tu w zainscenizowanej stajence Trzej Królowie oddali hołd Dzieciątku.
Grupa śpiewacza „Białki” powstała w czerwcu 2011 roku. Opiekunem muzycznym na początku była Antonina Mąka. Od września 2011 roku kierownictwo muzyczne przejęła Barbara Łęczycka. Swój akces do chóru zgłosio 14 osób: Irena Bareja, Hanna i Janusz Cabajowie, Krystyna Borkowska, Regina Chruściel, Teresa Oknińska, Jadwiga Jońska, Grażyna Kręgol, Elżbieta Łęczycka, Teresa Otłog, Iwona Piwowarczyk, Ewa Pasztor











