Zebranie wiejskie z udziałem wójta Gminy Siedlce pana Henryka Brodowskiego-wtorek 24 lutego 2015 r. godz.18 (sala świetlicy), podczas którego wybieramy sołtysa i radę sołecką. Zapraszamy.
Browsing tag: zebranie
Na XLIII sesji Rady Gminy Siedlce w dniu 25 czerwca 2014 roku zostały podjęte dwie uchwały dotyczące naszej miejscowości. Uchwalono zmianę w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego umożliwiającą zagospodarowanie działek położonych w sąsiedztwie szkoły w Białkach na cele realizacji usług oświaty. Dotychczas grunty te mogły być wykorzystywane tylko na cele rolnicze. Uchwalona zmiana pozwala na prowadzenie


