30 października 2015 roku uczniowie białeckiego gimnazjum po raz drugi włączyli się w akcję IV Lo im. Hetmana Żółkiewskiego i Stowarzyszenia „Żółkiewszczacy” i wzięli udział w IV Siedleckim Teście Historycznym. Szkołę w Białkach reprezentowali uczniowie: Karolina Jastrzębska- klasa II gimnazjum Marcin Kędziora- klasa II gimnazjum Julia Borkowska -klasa III gimnazjum Konkursowe pytania dotyczyły tematu przewodniego:
Browsing tag: historia
Grupa śpiewacza „Białki” powstała w czerwcu 2011 roku. Opiekunem muzycznym na początku była Antonina Mąka. Od września 2011 roku kierownictwo muzyczne przejęła Barbara Łęczycka. Swój akces do chóru zgłosio 14 osób: Irena Bareja, Hanna i Janusz Cabajowie, Krystyna Borkowska, Regina Chruściel, Teresa Oknińska, Jadwiga Jońska, Grażyna Kręgol, Elżbieta Łęczycka, Teresa Otłog, Iwona Piwowarczyk, Ewa Pasztor


