MAMY NOWE BOISKO WIELOFUNKCYJNE ZE STANOWISKIEM DO RZUTU KULĄ Staraniem Wójta Gminy Siedlce i pozytywnej decyzji rady gminy w 2013 roku zbudowano przy naszej szkole nowe boisko do gry w piłkę ze sztuczną nawierzchnią. Budowę prowadziła firma „KORBUD” w sierpniu i wrześniu tego roku. Inwestycja wyniosła 298 450 zł. Dodatkowo wykonano ogrodzenie boiska za kwotę około

