Przygotowania do Święta Białk trwają…


Trwają pełną parą przygotowania do II Święta Naszej Wsi. W tym roku mamy więcej do zrobienia, bo budujemy pomnik, zagospodarowujemy jego otoczenie i… , jak przed każdym świętem robimy generalne porządki. Mężczyźni odświeżają boisko, panie planują co zaserwować na poczęstunek, grupa śpiewacza szlifuje program, dzieci malują ławeczki przed świetlicą, a mieszkańcy….pielą ogródki kwiatowe.

Przy malowaniu pracowali:

Paulina Sidorczuk,

Izabela Gorzała,

Marta Mazur,

Katarzyna Garbarczyk,

Monika Dąbrowska,

Karolina Matłacz,

Maciek Matłacz,

Viola Adamczyk,

pani Edyta Grzebisz ,

pani Marta Matacz i Kacper Wierczuk.

Koszenie boiska i przygotowywanie murawy to zajmujące czas, żmudne zajęcie…ale nie dla naszych panów. Praca mechanicznych kos i kosiarek to długi i przykry ..koncert dla uszu, ale skutki –rewelacyjne .
Na zdjęciach- Dariusz Gawron, Adam Adamczyk, Ryszard Garbarczyk, Ireneusz Zasuwik, Wiesław Ługowski, bracia Staszek i Tadeusz Matłaczowie i Michał Pawlik


 

Może Cię zainteresować także:

LEAVE A COMMENT